info@driplantis.com
+90 332 501 28 10

Driplantis

DRİPLANTİS SULAMA SİSTEMLERİ

Konya’da, sulama sistemleri sektöründe yaklaşık 10 yıl, tarımsal faaliyetler konusunda 5 yıldan fazla deneyimler kazanan Driplantis, üreticilerimizin sulama sistemlerine yönelik ihtiyaçlarını yurtiçi ve yurtdışında karşılamayı amaçlamaktadır.

Driplantis sulama sistemleri, hem imalatçı hem de doğa için bu önemli hizmetin faydalarının bilincinde olduğundan, ekolojik koruma ilkelerini uygulayarak, tüm ürünlerde en yüksek performansı sağlamayı amaçlamaktadır.

Halen yurtiçinde ve yurtdışında farklı ülkelerle ticaretimiz devam etmektedir. Orta Doğu bölgesi (Katar, Irak ve Filistin Toprakları), Kuzey Afrika bölgesi (Cezayir, Tunus, Fas ve Libya), Doğu Avrupa (Romanya ve Bulgaristan), Kafkaslar (Azerbaycan ve Gürcistan).

Vizyonumuz, dünyanın farklı yerlerinde daha fazla müşterinin ihtiyacını karşılamak için dünyadaki diğer ülkelere olan misyonumuzu genişletmektir. Bu amaca ulaşmak için öncelikle ticari iletişimimizi pekiştirerek faaliyet gösterdiğimiz ülkelerle bağlarımızı derinleştirmeyi ve ikinci olarak da misyonumuzu hiç bulunmadığımız diğer ülkelere yaymayı hedefliyoruz.

Ürününüz bol harmanınız bereketli olsun.

img