PVC ERKEK / DİŞİ KÜRESEL VANA – SİYAH SULAMA SİSTEMLERİ NASIL ÜRETİLİYOR Driplantis Irrıgatıon Systems SULAMA SİSTEMLERİ VİDEO ÜRÜNLERİMİZ High quality, Excellent cooperation KALİTE Who We Are Get in Touch Driplantis Irrıgatıon Systems GÜVEN Who We Are Get in Touch PP Küresel Vana SULAMA SİSTEMLERİ NASIL ÜRETİLİYOR Driplantis Irrıgatıon Systems SULAMA SİSTEMLERİ VİDEO ÜRÜNLERİMİZ High quality, Excellent cooperation KALİTE Who We Are Get in Touch Driplantis Irrıgatıon Systems GÜVEN Who We Are Get in Touch Abot Üstü Çoklu Dağtıcı (E/D) SULAMA SİSTEMLERİ NASIL ÜRETİLİYOR Driplantis Irrıgatıon Systems SULAMA SİSTEMLERİ VİDEO ÜRÜNLERİMİZ High quality, Excellent cooperation KALİTE Who We Are Get in Touch Driplantis Irrıgatıon Systems GÜVEN Who We Are Get in Touch Kazık Saplama 02 SULAMA SİSTEMLERİ NASIL ÜRETİLİYOR Driplantis Irrıgatıon Systems SULAMA SİSTEMLERİ VİDEO ÜRÜNLERİMİZ High quality, Excellent cooperation KALİTE Who We Are Get in Touch Driplantis Irrıgatıon Systems GÜVEN Who We Are Get in Touch Mini Spring SULAMA SİSTEMLERİ NASIL ÜRETİLİYOR Driplantis Irrıgatıon Systems SULAMA SİSTEMLERİ VİDEO ÜRÜNLERİMİZ High quality, Excellent cooperation KALİTE Who We Are Get in Touch Driplantis Irrıgatıon Systems GÜVEN Who We Are Get in Touch Yüzüklü Dış Dişli T SULAMA SİSTEMLERİ NASIL ÜRETİLİYOR Driplantis Irrıgatıon Systems SULAMA SİSTEMLERİ VİDEO ÜRÜNLERİMİZ High quality, Excellent cooperation KALİTE Who We Are Get in Touch Driplantis Irrıgatıon Systems GÜVEN Who We Are Get in Touch Kurtağzı Layflat Mini Vana SULAMA SİSTEMLERİ NASIL ÜRETİLİYOR Driplantis Irrıgatıon Systems SULAMA SİSTEMLERİ VİDEO ÜRÜNLERİMİZ High quality, Excellent cooperation KALİTE Who We Are Get in Touch Driplantis Irrıgatıon Systems GÜVEN Who We Are Get in Touch Yüzüklü Conta Çıkış Ekleme Nipeli SULAMA SİSTEMLERİ NASIL ÜRETİLİYOR Driplantis Irrıgatıon Systems SULAMA SİSTEMLERİ VİDEO ÜRÜNLERİMİZ

DAMLA SULAMA NEDİR ?

Damla sulama sistemi; suyun kıt (sınırlı), sorunlu (tuzlu) olduğu bölgelerimizde özellikle hafif bünyeli topraklarda ekonomik yönden değerli (sebze, meyve gibi) bitkilerin sulanmasında kullanılabilmektedir. Örneğin; ülkemizde seracılıkta, batı ve güney bölgelerimizde ekonomik yönden değerli bazı bitkilerin sulanmasında kullanılmakta ve uygulama alanı günden güne de artmaktadır.

 

Damla sulama sistemi, çiçek açan bazı bitkilerin sulanmasında özellikle tercih edilmektedir. Çünkü kurak bölgelerde yağmurlama sulama sistemi ile yapılacak sulama işlemi, bitkideki çiçeklerin (çiçekler dış kuvvetlere karşı çok hassastırlar) dökülmesine ve verimin azalmasına neden olabilmektedir.

Neden bizi seçmelisiniz

Kalite önceliğimizdir

DRİPLANTİS SULAMA SİSTEMLERİN’DE kaliteye bağlılık temel bir değerdir. Çalışanlarımızdan başlayan tavizsiz standartlarımız işimizin her bölümünde uygulanır. Kapsamlı saha testleri üzerinden yapılan arıtma geliştirme proseslerinden üretim tekniklerinin optimizasyonuna kadar kaliteye olan bağlılığımız sabittir.

Uygulama ve kurulum sonrasında, devam eden proaktif geribildirim programlarını takip ediyor; müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için kurulum prosedürlerimizi,müşteri hizmetimizi ve ürünümüzü gözden geçirip geliştiriyoruz.

KALİTE

%100 yerli üretim yapılan fabrikamızda, konusunda uzman mühendislerin nezaretinde çalışan deneyimli personelimiz, kalitemizi tastiklediğimiz

PROFESYONEL EKİP

Güvenilir, sürdürülebilir kalite; doğru sistem ve iyi ekip başarımızın kilit noktaları. Bize Ulaşın.

GÜVEN

Vizyonumuz, dünyanın farklı yerlerinde daha fazla müşterinin ihtiyacını karşılamak için dünyadaki diğer ülkelere olan misyonumuzu genişletmektir.

YERLİ VE MİLLİ

YERLİ VE MİLLİ ÜRETİM İÇİNDE ÇİFÇİMİZİ EN KALİTELİ ŞEKİLDE DESTEKLİYORUZ

Ana Hizmetlerimiz

Tarımda sulamanın önemi her geçen gün artarak devam etmektedir. Bitkilerin ihtiyaç duyduğu ve yağışlarla karşılanamayan suyun zamanında bitkilere aşılanması yöntemidir.

 Tarımsal Sulamada pek çok yöntem vardır. Bu sistemlerden sulamada birinin seçilmesi tarlanın tesviyesinin düzgün olup olmamasına, yetiştirilen mahsulün cinsine, toprağın kimyasal ve fiziksel özelliklerine, sulama suyunun miktarına ve kalitesine, çiftçi alışkanlıklarına, bazı sulama yöntemlerinin ek yatırımı gerektirmesi nedeniyle oradaki çiftçilerin ekonomik durumuna ve bölgenin rüzgar, sıcaklık, oransal nem, yağış gibi iklim koşullarına bağlıdır. 

250

GÜNCEL ÜRÜNLERİMİZ

120

PROFESYONEL EKİP

65

BAYİLERİMİZ

54

İHRACAT

NASIL SATIN ALIRIM

Work with Us

01. Sizin için uygun bir zamanda bizimle iletişime geçin.

Virtute discere ad pro, pro et ullum velit sensibus, pri legere definitiones ea. Pro at sonet postulant repudiandae.​

02. Ürünler veya hizmetler için sipariş verin.

Duyular için, bir istek için veya herhangi bir istek için savaşmayı öğrenmek ve bu şeylerin tanımlarını ilk okuyan kişi sayesinde. Ama bunun yerine reddedildi diye sorayım.

03. Yapılan bir sipariş alın.

Seslerle teslim edilmemeli diyorlar. Tritani'nin seçilmesinin istenildiği, balın içinden geçmesinin engellenmesi, balda talep bulunması, bunların laoreet olduğu gösterilmiştir.

REFERANSLARIMIZ NE DİYOR ?

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA  BİLGİLER

Nec justo equidem insolens te, cu iuvaret iracundia duo. Cu pro vitae labitur labores, per no iudico omittantur. Ea error detracto vis, viris accusamus dignissim eos ex.

The amount of freak bread or other fruits

It is based on grain farming. About half of the world’s land is occupied by cereals. Grain along with potatoes is...

15 Best vegetables for your healthy hair

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras hendrerit tristique tortor at sodales. Donec lacinia luctus...

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA DRİPLANTİS SULAMA SİSTEMLERİN’DE kaliteye bağlılık temel bir değerdir. Çalışanlarımızdan başlayan tavizsiz...